Mycie Chemiczne

Mycie cegły wykonywane jest za pomocą profesjonalnego sprzętu, który łączy gorącą wodę pod dużym ciśnieniem ze środkami czyszczącymi ulegającymi biodegradacji.

Dowiedz się więcej

Piaskowanie Niskociśnieniowe i sodowanie

Piaskowanie niskociśnieniowe oraz sodowanie to dwie skuteczne metody oczyszczania powierzchni, szczególnie przy pracach na cegle.

Dowiedz się więcej

Uzupełnianie Ubytków

Uzupełnianie ubytków, które przez wzgląd na upływający czas dość często pojawiają się w cegłach i elementach dekoracyjnych. Zewnętrzna powłoka zostanie odtworzona za pomocą specjalnej zapraw systemowych, odpowiednich do danego obrabianego materiału.

Dowiedz się więcej

Szycie Ścian

Gdy mamy do czynienia z pęknięciami w murze i potrzebą jego wzmocnienia idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu spiralnych kotew spinających. W przeszłości w tego typu sytuacjach używano prętów zbrojeniowych.

Dowiedz się więcej

Fugowanie

Fugowanie starej cegły wymaga odpowiedniego potraktowania również w kwestii czynności związanych z fugowaniem. Jest to nieco bardziej złożony proces, aniżeli w przypadku zwykłych płytek.

Dowiedz się więcej

Renowacja Sztukaterii

Sztukaterie nadają elewacjom charakterystyczny wygląd. Są one symbolem szlachetnego i tradycyjnego kunsztu.

Dowiedz się więcej

Wymiana ubytków

Wymiana ubytków ceglanych i kamiennych - przywracamy pierwotny blask Twojej elewacji Potrzebujesz profesjonalnej usługi wymiany ubytków w murach ceglanych lub kamiennych? Jesteśmy tutaj, by Ci pomóc!

Dowiedz się więcej

Impregnacja hydrofobowa

skuteczna ochrona przed wilgocią Impregnacja hydrofobowa to skuteczna metoda zabezpieczania różnych powierzchni przed wilgocią i innymi czynnikami atmosferycznymi. Dzięki specjalnym preparatom hydrofobowym możliwe jest utworzenie niewidocznego filmu na powierzchni, który odporny jest na penetrację wody, ale jednocześnie pozostawia materiał przepuszczalny dla pary wodnej.

Dowiedz się więcej

Usuwanie starej spoiny

Wybierz nasze usługi usuwania spoiny, aby odnowić wygląd swojej elewacji. Nasz doświadczony zespół stosuje precyzyjne techniki wykucia i wydrapywania, aby usunąć stare, zmurszałe spoiny, przywracając ścianom ich pierwotną świetność.

Dowiedz się więcej