Jesteśmy firmą z 12. letnim doświadczeniem, która zajmuje się czyszczeniem elewacji ceglanych, renowacją elewacji z cegły, tynkowanych i ścian wewnętrznych metodami konserwatorskimi m.in. myciem chemicznym, piaskowaniem, sodowaniem oraz piaskowanie w osłonie mgły wodnej.

Naprawa, renowacja sztukaterii i elementów zabytkowych na elewacji, w tym tynków. Reprofilacja i uzupełnianie spoin,  scalanie kolorystyczne różnymi technologiami.

Osuszanie budynków profesjonalnymi urządzeniami i środkami jest istotnym procesem w branży budowlanej, szczególnie w przypadku zalania, zawilgocenia lub problemów z wilgocią w murach. Istnieje kilka technologii i metod stosowanych do osuszania budynków, z których jedną z najpopularniejszych jest iniekcja. Oto niektóre z najczęściej stosowanych technologii i metod: odsysanie wilgoci, wentylacja, technologie termiczne, hydrofobizacja, remonty strukturalne.

Czyszczenie każdego rodzaju elewacji -kostki brukowej, kamienia naturalnego, dachów, domów z drewna — z różnego rodzaju zabrudzeń, sadzy, wykwitów wapiennych oraz farb.
Posiadamy koparko-ładowarki, rusztowania, piaskarki, kompresory, pistolety lakiernicze, sprężarki, osuszarki, piły do cięcia i wiele innych urządzeń oraz elektronarzędzi. Nie jesteśmy od nikogo zależni w kwestii sprzętu, dlatego cena realizowanych zadań zawsze będzie atrakcyjna dla każdego.

Produkcja kafli, płytek ze starej cegły rozbiórkowej wraz z aranżacją i wykończeniem wnętrza. Jesteśmy bezpośrednim producentem tego materiału.
O NAS image